ukryj
pokaż

Rejestracja do przychodni:

77 441 6004 - 05

77 441 6007 - 08

Rejestracja: Tomograf / Rezonans:

77 441 6154

e-mail: Mammografia przesiewowa

Home

Leczenie Systemowe

 

Logo

Pacjentki leczone w Opolskim Centrum Onkologii objęte są leczeniem systemowym na Oddziale Onkologii Klinicznej z Odcinkiem Dziennym. Stosujemy wszystkie leki refundowane w Polsce i mamy pełny dostęp do leczenia w ramach programów lekowych NFZ. Szpital uczestniczy także w międzynarodowych badaniach klinicznych zapewniając wielu chorym dostęp do najnowocześniejszych i niedostępnych poza badaniami terapii.

 

Poradnia onkologii klinicznej

Poradnia onkologii klinicznej

 

Oddział onkologi klinicznej

Oddział onkologi klinicznej

 

Pokój relaksacyjnyPokój relaksacyjny

Pokój relaksacyjny

 


Kobiety poddane chemioterapii mogą korzystać z systemy chłodzenia skóry głowy, który zmniejsza ryzyko wypadania włosów. W przypadku problemów z dostępem do naczyń żylnych zakładamy „porty naczyniowe”.

 

Gabinet zabiegowy chłodzenia skóry głowy

Gabinet zabiegowy chłodzenia skóry głowy

 

Czepek chłodzący Czepek chłodzący

Czepek chłodzący

 

Zabieg chłodzenia skóry głowy

Zabieg chłodzenia skóry głowy

 


W opiece nad chorymi wspiera nas kardiolog. Nawet chore obciążone poważnymi schorzeniami internistycznymi, w podeszłym wieku, czy ze współistniejącymi innymi nowotworami są u nas leczone z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa.

Szczególną troską otaczamy młode kobiety. Prowadzimy poradnictwo w zakresie zachowania płodności po leczeniu onkologicznym i współpracujemy z bankiem komórek rozrodczych. Prowadzimy także leczenie kobiet ciężarnych chorych na raka piersi.