ukryj
pokaż

Rejestracja do przychodni:

77 441 6004 - 05

77 441 6007 - 08

Rejestracja: Tomograf / Rezonans:

77 441 6154

e-mail: Mammografia przesiewowa

Home

 

Tulipan od męża, mammografia od … siebie 
           Opolskie Centrum Onkologii w Opolu, ul. Katowicka 66 A, włączając się w Ogólnopolski Dzień Zdrowia Kobiety, wyznaczony na sobotę, 8 marca br., uruchomi w tym dniu w godz. 8 -14 dwie poradnie chorób piersi oraz pracownię mammograficzną.
      Bezpłatne zdjęcia mammograficzne będą wykonywane mieszkankom Opolszczyzny  po uprzednim zarejestrowaniu się na podstawie książeczki RUM oraz dokumentu ubezpieczenia w NFZ. Rejestracja będzie czynna w godz. 7.30 -13.
      Serdecznie zapraszamy zainteresowane Opolanki przypominając, iż badania mammograficzne pozwalają wykryć raka piersi w bardzo wczesnym stadium rozwoju, co jest podstawą całkowitego wyleczenia.

Opolskie Centrum Onkologii w Opolu 

Opolskie Centrum Onkologii w Opolu jest samodzielnym publicznym zakładem opieki zdrowotnej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem wszystkich rodzajów schorzeń nowotworowych.

Opieką onkologiczną obejmuje wszystkich mieszkańców Opolszczyzny chorych na nowotwory, a także z województw sąsiednich. Co roku rośnie liczba pacjentów leczonych w Opolskim Centrum Onkologii.