ukryj
pokaż

Rejestracja do przychodni:

77 441 6004 - 05

77 441 6007 - 08

Rejestracja: Tomograf / Rezonans:

77 441 6154

e-mail: Mammografia przesiewowa

Home

 

Sobota, 23 października – Biała Sobota w Opolskim Centrum Onkologii
     W najbliższą  sobotę, 23 października,  w Opolskim Centrum Onkologii  (Opole, ul. Katowicka 66 A) pod hasłem „Badam się, więc mam pewność” zorganizowana zostanie Biała Sobota. W tym dniu w godz. 8-14 czynne będą poradnie: chirurgii onkologicznej, chorób piersi oraz onkologii ogólnej, a także Pracownia Mammograficzna (mieści się ona w nowym pawilonie „z zielonymi oknami”), w której można będzie wykonać zdjęcie piersi nie tylko ze wskazań lekarza, ale także w ramach skryningu mammograficznego (bezpłatnego badania dla kobiet  w wieku 50-69 lat wykonywanego co 2 lata).
      Opolanie zainteresowani Dniem Otwartym Onkologii oraz wizytą u lekarza onkologa winni uprzednio zgłosić się do okienka Rejestracji Głównej w Wojewódzkiej Przychodni Onkologicznej, która będzie czynna w godz. 7-13. W rejestracji należy okazać książeczkę RUM, dokument tożsamości (z nr  Pesel) oraz dokument potwierdzający ubezpieczenie zdrowotne.

Opolskie Centrum Onkologii w Opolu 

Opolskie Centrum Onkologii w Opolu jest samodzielnym publicznym zakładem opieki zdrowotnej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem wszystkich rodzajów schorzeń nowotworowych.

Opieką onkologiczną obejmuje wszystkich mieszkańców Opolszczyzny chorych na nowotwory, a także z województw sąsiednich. Co roku rośnie liczba pacjentów leczonych w Opolskim Centrum Onkologii.